0
  Login

Sektöre girdiğim 2006'dan bu yana bir çok kurumsal web projesini profesyonel olarak tamamladım. 2006 Yılından bu yana serbest/freelance olarak ve bazı ajanslarda çalıştım. Web tasarım, web yazılım (PHP), web önyüz/front-end kodlama (HTML5/CSS3/JQUERY) alanlarında; özgün ve amaçlarınıza uygun, en güncel web tasarım teknolojilerini kullanarak, mobil/tablet (Android/IOS) cihazlarda da sorunsuz çalışabilen responsive uyumlu profesyonel web sitesi tasarımları yapmaktayım. Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için sitelerinizin Arama Motoru Optimizasyonunu (SEO) yapıyorum. Müşteri memnuniyeti odaklı web teknolojileri hizmetlerimden faydalanmak ve her türlü sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.

430+ Bireysel Müşteri

70+ Kurumsal Müşteri

100% Mutlu Müşteri

Kısaca Neler Yaparız

site-img33

 

Hizmetlerimiz

Firmamız 2006 Yılından buyana, Faaliyet alanlarını geliştirerek devam etmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler. Web Tasarım, Mobil Uygulama, SEO, E-Ticaret, B2B Bayilik Sistemi, Ürün Çekimi, Google Adwords, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Özel Yazılım çözümleri sunmaktadır.

site-img32

 

SADE – BASİT – PROFESYONEL

7’den 70’e tüm ziyaretçilerinizin erişim sıkıntısı çekmeden web sitenizi ziyaret etmesini ve aradığı sonuçları bulmasını sağlıyoruz.

Kaliteli görseller ile; görsel bilinçaltı yönlendirmesi, çarpıcı içerikler ile; zengin sayfalar, sade ve profesyonel tasarımlar ile ziyaretçilerinizin web sayfanızı terk etmemesini sağlıyoruz.